KONST / Litografier / Färglitografi 12374648
nr 1237 4648
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Motiv från Slussen, Löst blad, Signerad, 45x56
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:13:21
100 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)